uzdatnianie wody

 

Firma DU-SAN sp.j. w Ostrowie Wielkopolskim rozpoczęła swoja działalność w 2002 roku , założycielem firmy i właścicielem jest Nina Dutkowska wraz z mężem Maciejem Dutkowskim, który prowadzi również firmę usługowo-hydrauliczną założoną już w 1935r – firmy te dzięki sprawnemu zarządzaniu i ciężkiej pracy zyskały wysoką pozycję na rynku południowej wielkopolski.

 

Du-San sp.j. obsługuje klientów detalicznych jak i hurtowych w swojej ofercie posiadamy artykuły instalacyjno - sanitarne, grzewcze, gazowe oraz systemy rur i złączek. Nasza hurtownia sprzedaję głównie wyroby znanych i cenionych producentów.

 

Dlaczego promujemy wyłącznie dobre marki? Zależy nam na Państwa satysfakcji, dlatego starannie sprawdzamy produkty i sprzedajemy wyłącznie te, o których wiemy, że są godne polecenia.

 

Jeżeli szukacie Państwo solidnego dostawcy techniki grzewczej i sanitarnej to firma DU-SAN jest tym właściwym! Poza szeroką ofertą artykułów z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej, tym, co nas wyróżnia jest troska o naszych klientów. Każda osoba, która nas odwiedzi lub zadzwoni może być pewna, iż udzielimy jej fachowego i wyczerpującego doradztwa, dostosowanego do Państwa potrzeb.

 

Zapraszamy do naszego sklepu, posiadamy szeroki wybór do wyposażenia łazienki tj. meble łazienkowe. kabiny prysznicowe, ceramika sanitarna, stelaże podtynkowe, baterie łazienkowe, kuchenne, zlewozmywaki itp.

 

Naszą dewizą jest: obsługujemy klientów tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni !

 

Zapraszamy serdecznie !!


logo firmy Dusan